Ziraat Bankası’ndan Oyak Üyelerine Konut Kredisi

785045ziraat_krediZiraat Bankası ile birlikte en yeni kredilere sahip olabilir ve avantajlardan yararlanabilirsiniz. Kredinizi bugün almanız durumunda ise 2016 yılının yaz dönemlerinde ödeme seçeneklerine de sahip olmak mümkün olmaktadır. Uzun vadeli, düşük faizli, dosya masrafsız, uygun ödeme seçenekleri ile OYAK Üyelerine Özel Konut Kredisi Ziraat Bankası şubelerinde bulunmaktadır.

Kampanya imkanlarından OYAK üyeleri ile üye eşleri yararlanabilecektir. Ordu Yardımlaşma Kurumu olarak kurulan OYAK genel olarak ordu mensuplarının emeklilik ve kredi fonlarının yer aldığı bir kuruluştur. Bu kuruluş sayesinde ordu mensupları emekli olduklarında emekli ikramiyelerini alabilmektedir.

Bu emekli ikramiyeleri sayesinde çalışma derecesine göre avantajlı miktarlar alınabilir. Ziraat Bankası da OYAK ile işbirliği içerisindedir. Bundan dolayı Ziraat Bankası ordu mensuplarına emekli maaşlarını da vermektedir. Emekli maaşını Ziraat Bankası üzerinden alan ordu mensupları ve eşleri OYAK üyesi sayıldıkları için maaşlarını alabilmektedir. Bu kredilerin alınması ile birlikte konut, taşıt ve diğer ihtiyaç ürünleri karşılanabilir. Krediler arasında uygun faiz oranları ve ödeme seçenekleri de yer almaktadır.

Kaynak: 365kredi