Denizbank’tan “Ortak Mortgage Konut Kredisi”

ev_3766DenizBank, “Ortak Mortgage Konut Kredisi” kapsamında müşterilerinin ortak tapulu konut sahibi olmalarına destek veriyor.

DenizBank, “Ortak Mortgage Konut Kredisi” kapsamında müşterilerinin ortak tapulu konut sahibi olmalarına destek veriyor.

Banka açıklamasına göre, DenizBank, hayalindeki eve sahip olmak veya yatırım amacıyla ev satın almak isteyen müşterilerine özel olarak sunduğu “Ortak Mortgage Konut Kredisi” ile herkesi ev sahibi yapıyor.

Ev almak isteyen fakat tek başına bu hayalini gerçekleştiremeyen kişiler, en az 2, en çok 4 ortak ile tapudaki hak sahipliği oranında kredi kullanarak istedikleri evi alabiliyor. Ayrıca, tüm ortaklara kredilerini farklı vadelerde kullanma imkanı sunuluyor. DenizBank’ın sunduğu bu imkanla konut kredisi kullanan müşteriler, 300 aya varan vade seçeneklerinden yararlanabiliyor.

Ortak Mortgage Konut Kredisi hakkında 444 36 34 numaralı Deniz Mortgage Danışma Hattı’ndan ya da “www.denizbank.com” internet adresinden bilgi alınabiliyor.

25 yıla varan vade seçeneği

Açıklamada görüşlerine yer verilen DenizBank Konut ve Taşıt Finansmanı Grup Müdürü Hakan Varol, hizmet sundukları tüm kesimlerin hayatını kolaylaştırmak için sürekli daha yenilikçi düşünmeye odaklandıklarını ifade etti. Konut ve Kentsel Dönüşüm Kredileri’nde ilk tercih olmayı hedeflediklerini dile getiren Varol, şunları kaydetti:

“Özellikle konutların hızla değerlenmeye başladığı son dönemde, yatırım ya da oturma amacı ile ev sahibi olmak isteyen ancak geliri yetersiz olduğu için bu fırsatı erteleyen müşterilerimizin hayallerini hemen gerçekleştirmek adına Ortak Mortgage Konut Kredisi’ni hayata geçirdik. Bu krediyi tercih eden bir müşterimiz 25 yıla varan vade seçeneğinden faydalanabiliyor.

DenizBank olarak, müşteri ihtiyaçlarını en iyi anlayan ve beklentilerini en doğru ürün ve hizmetlerle karşılayan banka olma vizyonumuz doğrultusunda çalışmaya devam edeceğiz.”

Kaynak: Haberler