Memura Özel Konut Kredisi Teklifleri

1844389_1aKamu sektörü çalışanları için bankalar birtakım ayrıcalıklar düzenlemektedir. Konut kredileri ve taşıt kredileri gibi yüksek vadeli ve ödeme taksidi fazla olan kredilerde memurlar birtakım indirimlerden yararlanabilmektedir. Memurlar için konut kredisi veren birçok banka bulunmaktadır.

Finansbank Mortgage kredisi ile birlikte kamu sektörü çalışanlarına özel teklifler sunmaktadır. Aylık taksit oranı 1.354 TL olarak belirlenen bu kredide toplam masraf 1.040 TL olarak düzenlenmiştir. Kredinin faiz oranı ise 1,10 değerindedir. Bu krediyi kamu çalışanları 120 aylık vadeler ile alabilmektedir.

Vakıfbank konut kredisi de memurun yanında hizmet veren bir banka konut kredisidir. 1.387 aylık taksit oranları sayesinde uygun ödemeler içeren bu kredi, 1.050 TL toplam masraf içerir. Kredinin faiz oranı ise 1,96 olarak belirlenmiştir. Kredinizi Vakıfbank’tan gelerek 120 aylık vadeler ile alabilirsiniz.

Halkbank, bir devlet bankası olması nedeniyle memurlar için özel kredi ürünleri sağlamaktadır. Bu kredilerinizi Halkbank şubelerine gelerek 120 aylık vadeler ile alabilirsiniz. 1.387 TL olan aylık taksit miktarlarının yanı sıra 1,15 oranındaki faiz oranları memurlara büyük ödeme kolaylığı sunar.

Kaynak: Finans