Ziraat Bankası Komisyonsuz Konut Kredisi Kampanyası

454338ziraat03En büyük ihtiyaç olan ev hayalinizi Ziraat Bankası’nın sunduğu yeni konut kredisi fırsatı ile daha fazla ertelemenize gerek yok. Ziraat Bankası uygun koşullarla herkesi ev sahibi yapacak yeni bir kampanya yaptı. Ziraat Bankası Komisyonsuz Konut Kredisi Kampanyası uygun faiz oranları, 120 aya kadar vade imkânları ve alternatif ödeme seçeneklerinden yararlanarak hayalinizdeki evin sahibi olabilirsiniz.

Ülkemizin müşterileri için en uygun çözümleri sunan bankalardan olan Ziraat Baankası, ev sahibi olmanız için yine en uygun fırsatı sunuyor. Kira ödemekten bıkanlar, ev sahibi olmanın hayalini kuranlar, Ziraat Baankası Konut Kredileri ile, hayalinizdeki konuta bütçenize uygun ödeme planları, uygun faiz oranları ve kolay kredilendirme süreçleri ile sahip olabilirsiniz.

Ziraat Baankası’nın internet üzerinden duyurduğu komisyonsuz konut kredisi ile uygun faiz oranları, 120 aya kadar vade imkânları ve alternatif ödeme seçeneklerinden yararlanarak hayalinizdeki evin sahibi olun.

Ziraat Bankası Komisyonsuz Konut Kredisi Kampanyası ile kredi tahsis ücreti (komisyon) ödemeden konut kredinizi sabit faiz oranı ile belirlenen vadede eşit taksit tutarları ile kullanabilirsiniz. Komisyonsuz konut kredisi ürününü başka bir bankadan transfer edeceğiniz konut kredinizde, natamam konut alımında veya konut inşaatınızı tamamlamada kullanabilirsiniz.

Ziraat Bankası Komisyonsuz Konut Kredisi’nin avantajları

Kredi Tahsis ücreti talep edilmemektedir.
120 aya kadar vade ile satın alacağınız konutun ekspertiz değerinin en fazla %75’i kadar kredi kullanabilirsiniz.
Krediye konu gayrimenkul üzerine ipotek tesis edilir.

Kaynak:Borsa365