Finansbank Kredi Kartı Borcu Kapatma Kredisi

konut_kredisinin_diger_kredilerden_farki_ne_h18763Finansbank kredi kartı borcu kapatma kredisi başlıklı haberimiz de Finansbank kredi kartı kullanan ve borcu olan herkesin bu çıkmazdan nasıl çıkabilecekleri hakkında kısa bir bilgi aktarımı yapmak istiyoruz. Kredi kartı kullanımına bağlı olarak her ayın belirli dönemlerinde borç ekstreniz tarafınıza iletilmektedir. Verilen tarihe bağlı kalarak borç ödemenizi yapmanız gerekiyor.

Eğer ödemelerinizi yapmazsanız ilk aşama da faiz işlemeye başlayacaktır. 90 günlük yasal sınırın sonuna geldiğiniz de ise yasal işlemler başlatılacak ve icra aracılığı ile ödemeniz gerçekleştirilecektir. Yasal takip sürecinde kredi notunuz da düşmeye başlayacaktır. Bu ve buna benzer zorluklar ile karşılaşmamak için borcunuz katlanmadan Finansbank kredi kartı borcu kapatma kredisi alabilirsiniz.

Finansbank kredi kartı borcu kapatma kredisi başvurularınızı Finansbank şubelerine giderek yapabilirsiniz. Şubeye gitmek istemeyenler de resmi web adresinden kredi başvurularını kolayca yapabilirler.

Kredi başvuru durumunuz aynı gün içerisinde müşteri temsilcisi tarafından sizlere iletilecektir. Göz göre göre borçlarınızın katlanmasına, icra işlemlerinin başlamasına izin vermeyin hemen Finansbank kredi kartı borcu kapatma kredisine başvurun. 

Kaynak: 365kredi