Hakkımızda

İşyeri Kredisi sitesinin amacı ticari ya da yatırım amacıyla işyeri almayı düşünen tüketicilerimize en güvenilir ve güncel bilgileri sunmaktır.

Yeni ya da kullanılmış her türlü işyeri (dükkan, işhanı, otel, atölye, ofis vb. ) alımlarının finanse edilmesi amacıyla kullandırılan işyeri kredi şartları bankadan bankaya değişmekte olduğundan, amacımız  tüketiciye sağlıklı ve objektif bir karşılaştırma yapma olanağı sunmaktır.

Gerekli bilgileri aldıktan sonra tüketicilerimiz başvurularını yapmak üzere www.kredipazari.com sitesine yönlendirilmektedir. KrediPazarı sitesi Türkiyenin en büyük Internet Kredi Başvuru sitesi olup, başvurunuzu en uygun bankalara yönlendirecek ve bankalar sizi arayacaktır.

“Ara” tuşuna tıkladıktan sonra www.kredipazari.com sitesıne yönlendirileceksiniz.

Neden sizi KrediPazarı sitesine yönlendiriyoruz?

Kredipazarı konut kredisi ve işyeri kredisi konusunda uzman bir kredi portalidir, bankalar ile anlaşmalı olup en hesaplı krediyi size sunacaktır.

  • Kredipazarı sitesinden kredi başvurusu yapmak ücretsizdir.
  • Bankaların özel indirimli kredi faiz oranları ile kredi kullanırsınız.
  • Kredi başvurusu yapmak için banka banka dolaşmaz, zaman ve para harcamazsınız.
  • Kredi başvurunuzu 3 dakikada , kolay ve evraksız yaparsınız.
  • Bankalar size teklif verir, siz en uygununu seçersiniz.

Banka, Konut Kredileri ve Faiz Oranlarını Tek Aşamada Karşılaştırın

Kredipazarı bankaları karşılaştıran bağımsız ve tarafsız bir platformdur. Artık banka banka dolaşıp, banka konut kredisi faiz oranlarını ve bu krediler hakkındaki gerekli koşulları öğrenmek için zaman ve para harcamanız gerekmemektedir.
Kredipazarı tüketicilerden hiç bir şekilde komisyon veya ücret almamaktadır.